Блог

Підписатися на RSS

Популярні теги Всі теги

Захист колісних арок


Комплексне рішення обшивки комерційного автомобіля ідеально доповнюється останнім та необхідним елементом – захистом колісних арок.


пластикові накладки на колісні арки Citroen Jumpy, Peugeot Expert  пластикові накладки на колісні арки Volkswagen Caddy 

Читати далі

Роздільна перегородка в комерційному фургоні

Конструкція комерційного фургона передбачає розширення салону водія (подвійна кабіна, дубль кабіна) за рахунок розділення вантажного простору суцільнометалевого кузова на пасажирський салон та вантажний відсік (вантажопасажирський варіант).
Якщо вам необхідно розділити ці два простори, роздільні перегородки, виготовлені компанією МЕЙСОН, допоможуть вирішити це завдання. Розширення салону (подвійна кабіна, дубль кабіна) відбувається за рахунок розміщення перегородки між С-стійками за бічними розсувними дверима.

ПЕРЕВАГИ перегородки від MAISON®:

  • Невисока вартість
  • З одного суцільного элемента
  • Знижує шум з вантажного відсіку
  • Надає привабливий зовнішній вигляд вантажному відсіку
  • Легко очищується
  • Ударостійка

Роздільна перегородка вантажного фургона - ідеальне рішення, яке дозволяє об'єднувати перевезення вантажів та пасажирів в одному автомобілі.


Роздільна перегородка в фургон  Роздільна перегородка в фургон від Мейсон

Читати далі

Автомобіль сервісної служби

Компанія МЕЙСОН пропонує до Вашої уваги продовження серії статей про додаткове обладнання для вантажного відсіку комерційних автомобілів.


автомобіль сервісної служби

Навіщо потрібен мобільний сервіс компанії?

Навіщо потрібен сервісний автомобіль компанії?

Навіщо взагалі потрібен якісний сервіс компанії?


Якісний сервіс – це час швидких рішень, економії часу та витрат і одночасно функціональності та мобільності у всьому. Кожна компанія, що поважає себе, продає техніку, промислове обладнання, яке вимагає певного технічного обслуговування, перш за все піклується про рівень сервісного обслуговування. Такий напрямок компанії реалізовують виїзні мобільні бригади служби сервісу, оснащені сервісним автомобілем.

Читати далі

Захисна обшивка стін фургона комерційного автомобіля

обшивка фургона фанерой обшить фургон фанера обшивка фургона фанерой обшивка фургона фанерой

обшивка фургона пластиком обшивка фургона пластиком обшивка пола фургона фанерой, напольное покрытие фургона, пол фургона из фанеры обшивка фургона пластиком, обшивка потолка фургона, обшить потолок фургонаКомпанія МЕЙСОН пропонує до Вашої уваги продовження серії статей про додаткове обладнання для вантажного відсіку комерційних автомобілів.


Другим за значенням основним базовим продуктом додаткового обладнання є захисна обшивка стін фургона комерційного автомобіля.


Захисна обшивка стін фургона є надійним та довговічним захистом бічних стінок кузова вантажного відсіку комерційного автомобіля.

Читати далі

Призначення підлогового покриття для комерційного автомобіля

 

фанерный пол фургона

 

напольное покрытие фургона

 напольное покрытие грузового отсека

 фанерный пол грузового фургона

 

напольное покрытие Renault Master

 чашка крепления напольного покрытия

 

Компанія Мейсон пропонує Вашій увазі серію статей про функції та призначення додаткового обладнання для фургонів комерційних автомобілів.

 

Почнемо з базового продукту додаткового обладнання - це захисне покриття для підлоги комерційного автомобіля.

Читати далі