Блог

8 причин придбати автомобільні стелажі SORTIMO

  Економія часу


Довго шукайте інструменти, витрачаєте багато часу на його пошуки, забуваєте зібрати інструменти? Все це вчорашній день, коли ви маєте стильну систему від Sortimo. З її допомогою Ви можете зберігати Ваші речі у повному порядку. Також Ви щодня зберігаєте годину часу не шукаючи дрібні деталі та запчастини. Це дає можливість обслуговувати більше клієнтів.


   Безпека


Автомобільна система стелажів Sortimo захищає Ваш вантаж у випадках аварії або під час екстреного гальмування. Додаткові точки безпеки вантажу - це стандарт Sortimo, щоб зробити правильне кріплення максимально простим для Вашого використання. Як результат, Sortimo економить не тільки Ваш час, але також збільшує безпеку Ваших товарів, і головне Вас самих.


   Якість


Перевірена, стійка, доведена, стабільна автомобільна стелажна система в фургон від Sortimo. Якість - це регулярні краш-тести та тести з якості. Якість підтверджується сертифікованими, незалежними експертами.


   Легка вага


Комбінація матеріалів, що використовуються в Sortimo, гарантує найвищий стандарт стійкості, а також довговічність і зменшену вагу нетто. Ви можете завантажити більше у Ваш транспортний засіб. Цим, Ви заощаджуєте непотрібні поїздки та паливо, тому виграєте час. Наприкінці дня це добрий бонус для бюджету Вашої компанії.   Економія витрат


Установка у фургон від Sortimo, заощаджує Ваші витрати на довгостроковий період. По-перше, через час, оскільки простір буде організований завдяки укомплектованим інструментам, робота буде більш ефективною. По-друге, Ви матимете ширші можливості використання транспортного засобу.


   Гнучкість


Всі стелажні системи в сервісному фургоні можуть регулюватися так, щоб задовольнити Ваші вимоги. Вам не потрібно погоджуватися на жодні стандартні рішення. Сім'я Sortimo L-BOXX дозволяє Вам зберігати свої інструменти та матеріали в ідеальному порядку, та завантажувати/розвантажувати інструменти за потребою.

   Інновації


Sortimo розробляє сучасний тренд у цій сфері. Разом з Sortimo у Вас є останні новинки на ринку на допомогу Вам та Вашому транспортному засобу.   Професіоналізм


Разом зі стелажною системою фургона Sortimo Ви та Ваші інструменти добре організовані та швидко зможете розібратися у вирішенні поточної проблеми. Це показує Вашим клієнтам, що Ви досвідчені і справляєте бездоганне враження на Вашого клієнта.Немає коментарів

Додати коментар