Блог

Захисна обшивка стін фургона комерційного автомобіля

обшивка фургона фанерой обшить фургон фанера обшивка фургона фанерой обшивка фургона фанерой

обшивка фургона пластиком обшивка фургона пластиком обшивка пола фургона фанерой, напольное покрытие фургона, пол фургона из фанеры обшивка фургона пластиком, обшивка потолка фургона, обшить потолок фургонаКомпанія МЕЙСОН пропонує до Вашої уваги продовження серії статей про додаткове обладнання для вантажного відсіку комерційних автомобілів.


Другим за значенням основним базовим продуктом додаткового обладнання є захисна обшивка стін фургона комерційного автомобіля.


Захисна обшивка стін фургона є надійним та довговічним захистом бічних стінок кузова вантажного відсіку комерційного автомобіля.


Використовуючи бічну захисну обшивку для фургона, підвищується стійкість Вашого автомобіля до фізичного зношування. Конструкція кузова з фанерною обшивкою MAISON® MegaBody від компанії Мейсон стає значно міцнішою, оскільки шари у фанері розташовані перпендикулярно один одному. Обшивка стін вантажного відсіку може бути також виготовлена ​​з інших матеріалів. Наприклад, обшивка стінок фургону з алюмінію (алюмінієвий композит), обшивка вантажного відсіку з перфорованого металу. Компанія Мейсон для виробництва обшивки стін фургона також використовує вказаний матеріал.


Обшивка стін фургону MAISON® MegaBodу подовжує терміни безремонтної експлуатації автомобіля, що знижує витрати власнику, які можуть виникнути за відсутності захисної обшивки. Важливо, що зникає фактор ранньої корозії металу від задирів на металевій поверхні бічних стінок при вантажно-розвантажувальних операціях.


Структура матеріалу має гладку, стійку до стирання поверхню, яка легко очищується, що дуже зручно під час щоденної експлуатації. Крім цього вологостійка фанера не вбирає запахи, що актуально для фургонів, які перевозять товари, що вимагають особливого транспортування.


Використання обшивки кузова MAISON® MegaBodу передбачає монтаж у стінках стелажних систем та встановлення додаткових кріплень, які дозволяють утримувати Ваші інструменти чи інвентар.


Захисна обшивка стінок MAISON® MegaBodу з використанням фанерного захисного настилу MAISON® МегаПолік особливо добре підходить для служб доставки посилок, кур'єрських служб, експедиційних служб, дистриб'юторських та транспортних компаній та інших, незалежно від особливостей вантажів та витримуючи при цьому щоденну інтенсивну експлуатацію.


При перепродажі існує можливість зняття обшивки фургона та представити кузов автомобіля у майже новому стані.


Ідеально підходить для всіх комерційних автомобілів, пов'язаних із перевезенням обладнання або важких вантажів, таких як Citroen, Fiat, Ford, Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Renault и Volkswagen.


Основні переваги використання фанерної обшивки MAISON® MegaBody:


  • Захищає стіни Вашого автомобіля від пошкодження
  • Швидке встановлення
  • Вологостійка
  • Стійка до подряпин
  • Легко очищується
  • Довговічна
  • Можливе зняття обшивки за потреби
  • Захищає від дії хімічних речовин, бензину тощо
  • Має невелику вагу
  • Екологічно чистий матеріал є безпечним для здоров'яНемає коментарів

Додати коментар