Блог

Захист колісних арок


Комплексне рішення обшивки комерційного автомобіля ідеально доповнюється останнім та необхідним елементом – захистом колісних арок.


пластикові накладки на колісні арки Citroen Jumpy, Peugeot Expert  пластикові накладки на колісні арки Volkswagen Caddy 

Захист колісних арок (накладки) виготовлені з високоякісного пластику, що не б'ється, поліетилену високої міцності (HDPE) і ідеально відповідають формі колісних арок, щоб ефективно захищати їх від ударів, при цьому економиться робочий простір в порівнянні зі звичайними фанерними колісними арками. Крім того, HDPE – набагато легший матеріал, ніж фанера, що забезпечує ефективний захист, який практично не знижує корисне навантаження транспортного засобу. Матеріал дуже довговічний, адаптований до низьких температур, до -50°С, та придатний для подальшої переробки.


пластикові накладки на колісні арки Volkswagen Caddy


Пластикові накладки не тільки покращують зовнішній вигляд кузова вашого фургона, але й захищають його арки від ударів та подряпин, особливо при проведенні навантажувально-розвантажувальних робіт, тим самим збільшуючи вартість вашого фургона при його перепродажі.


Переваги пластикових арок HDPE від Мейсон:

 легкий та дуже міцний матеріал

 захист ідеально відповідає формі колісної арки: економія місця

 швидка та проста установка

 сріблястий колір – зменшує видимість пилу та бруду


Рекомендації для встановлення:

Накладки колісних арок встановлюються в першу чергу. Повністю протягніть їх за бічні панелі стінок (фанерні або пластикові) і затискайте підлоговим покриттям (фанерним або пластиковим). Можна також приклеїти їх до кузова автомобіля. Не рекомендується використовувати закріплення накладок з використанням шурупів, щоб уникнути появи іржі фургона.


 

Комплект складається з лівої та правої накладки. Деякі моделі можуть бути несиметричними. Підходять до конкретної моделі.


Пластикові арки від компанії Мейсон можна замовити для наступних моделей фургонів:

  • Citroen Jumper, Citroen Jumpy;
  • Volkswagen Crafter, Volkswagen Transporter,  Volkswagen Caddy Combi;
  • Mercedes-Benz Sprinter, Mercedes-Benz Vito;
  • Peugeot Boxer;
  • Fiat Ducato;
  • Renault Trafic, Renault Master;
  • Opel Vivaro;
  • Ford Transit;
  • Toyota Expert, Toyota Proace.


Замовте свій набір пластикових арок прямо зараз. Оберіть доступну модель на нашому сайті www.maison.com.ua  в розділі Каталог товарів або замовте у наших спеціалістів за тел. +38 (067) 467-3021


пластикові накладки на колісні арки для Citroen Jumper, Fiat Ducato, Peugeout Boxer пластикові накладки на колісні арки Volkswagen Transporter T6 пластикові накладки на колісні арки Volkswagen Transporter T6 пластикові накладки на колісні арки Volkswagen Caddy пластикові накладки на колісні арки Citroen Jumpy, Peugeot Expert пластикові накладки на колісні арки Renault Master, Opel Movano пластикові накладки на колісні арки Renault Master, Opel Movano пластикові накладки на колісні арки MAN TGE пластикові накладки на колісні арки Volkswagen Crafter New пластикові накладки на колісні арки Volkswagen Crafter New 


Немає коментарів

Додати коментар