Доставка по Україні

Ми надійно пакуємо та відправляємо комплекти захисту вантажного відсіку фургона для самостійного монтажу по всій Україні.


Стандартне пакувальне рішення для підлогового покриття, облицювання стін та стелі, захисту колісних арок - компактне і добре захищене в картонній упаковці.


Кожна упаковка комплекту обшивки містить деталі певного набору, включаючи всі аксесуари, необхідні для кріплення, а також інструкцію з монтажу.


Ми також можемо поставляти індивідуальні рішення - суцільні підлоги (з одного цільного листа фанери), облицювання стелі та стін, захист арок, а також фанерні стелажі.


Ми здійснюємо доставку нашої продукції в будь-яку точку України в найкоротші терміни. Якщо вам потрібен один, два або більша кількість комплектів, ми запропонуємо краще рішення для вас. Розміри комплектів оптимізовані, щоб забезпечити зручність при транспортуванні та установці. Всі необхідні аксесуари і матеріали для кріплення входять до складу комплектів.


За бажанням є можливість безкоштовно забрати продукцію з нашого складу в м.Києві.

 

"Нашою перевагою є ваша можливість заощадити свій час, замовляючи продукцію MAISON® і послуги з її монтажу, через розгалужену мережу наших надійних партнерів - автоцентрів, які присутні в кожному регіоні України"