НОВИНИ

SORTIMO на виставці AGRO-2019

АГРО-2019  MySortimo

SORTIMO на виставці AGRO-2019 

Компанія Мейсон за сприяння PSA Пежо Сітроен Україна взяла спільну участь в ХХХI Міжнародній агропромисловій виставці - АГРО 2019.


В цьому році щорічна виставка АГРО 2019 відбувалася з 04 червня по 07 червня в Києві. АГРО 2019 - місце зустрічі прогресивних аграріїв та провідних виробників с/г техніки та обладнання.


На стенді Пежо Сітроен Україна було представлено комерційні автомобілі для бізнесу Citroen. Компанією Мейсон представлена новинка – стелажна система нового покоління Sortimo SR5. Новий комерційний автомобіль Citroen Jumpy дообладнано всередині стелажною системою Sortimo SR5.


Відвідувачі стенду познайомилися з новим поколінням мобільного обладнання Sortimo SR5, яке дає можливість підвищити ефективність та якість робіт на виїзному сервісі.


Ваша команда Мейсон


Компанія Мейсон представила продукцію SORTIMO на виставці АГРО-2019 автомобільні стелажі SORTIMO для мобільного сервісу на виставці АГРО-2019

продукція компанії SORTIMO представлена на виставці АГРО-2019 автостелажі SORTIMO для сервісу представлені на виставці АГРО-2019

Немає коментарів

Додати коментар