НОВИНИ

Компанія МЕЙСОН стала партнером німецької компанії AMF-Bruns!


Компанія Мейсон пройшла навчання в компанії AMF-Bruns (Німеччина) - справжніх професіоналів та лідера європейського ринку в галузі автомобільных технологій для людей з обмеженими можливостями.


Компанія AMF-Bruns виробляє автомобілі та обладнання, призначені для задоволення потреб людей з обмеженими можливостями, вміло поєднує новітні технології зі знаннями, накопиченими завдяки більш ніж 60-річному досвіду та динамічним інноваціям.


Основна увага надається продуктам для транспортних засобів для водіїв з обмеженими можливостями. Куди входять системи безпеки для інвалідних колясок, підголовники та спинки, алюмінієва система підлоги та одномісні сидіння, що гарантують безпеку при керуванні автомобілем.

Різні підйомники, пандуси та сходи для інвалідних візків полегшують доступ автомобіля. Для тих, хто керує автомобілем, доступні продукти, які включають повністю автоматичні підголовники та спинки та підрамники для бокового в'їзду.


Технології AMF-Bruns для багатьох людей гарантують самостійний та незалежний спосіб життя.


      


В Україні питання обладнання таких автомобілів стоїть особливо гостро. Люди з обмеженою рухливістю стикаються з низкою перешкод, які обмежують їх у повсякденному житті, що унеможливлює використання допоміжного обладнання.


  

 

Перш ніж стати фахівцями з допомоги обладнання автомобілів для людей з обмеженими можливостями, ми пройшли навчання в компанії AMF-Bruns, що дала нам різносторонню та широку підготовку.

 

Наше навчання тривало 7 днів і почалося на виробництві компанії AMF-Bruns (Німеччина), де нас гостинно зустріли наші німецькі колеги. Ми навчалися теорії та практиці, ставили безліч питань та отримували кваліфіковані відповіді фахівців.


  


Після закінчення навчання ми отримали сертифікати про успішне проходження та стали одними з дипломованих спеціалістів зі статусом представників AMF-Bruns з обладнання автомобілів системами компанії в Україні. Технології AMF-Bruns стануть у нагоді для автомобілів наших клієнтів, які у свою чергу будуть впевнені, що наші послуги будуть якісними та надійними.


  


Ми засвоїли потрібний обсяг знань і умінь, але ми чудово розуміємо, що справжнє навчання нас чекає ще попереду, після того як ми приступимо до самостійної роботи.


Немає коментарів

Додати коментар