НОВИНИ

Мейсон пропонує індивідуальний підхід до проектування кріплення вантажу у вантажному відсіку!Часто захист вантажного відсіку фургона вимагає не тільки захисту стінок та підлоги фургона, але й якісного кріплення вантажу, що перевозиться у вантажному відсіку. Багато наших покупців до знайомства з нами і не підозрювали, що можна настільки легко і головне бюджетно підвищити комфорт роботи і спростити процес експлуатації вантажів, що перевозяться, за допомогою наших комплектів для кріплення. Збереження і цілісність вантажу, що перевозиться - це запорука успіху будь-якої якісної роботи.


Всі комплекти кріплень, які ми пропонуємо, продумані і вам немає необхідності самому підбирати сумісні елементи кріплення. З ними ви зможете вирішити як стандартні завдання кріплення та транспортування вантажів, так і підібрати рішення для «специфічних» ситуацій.


В комплекти для кріплення вантажів входять:  • алюмінієві рейки з кільцями для кріплення
  • стяжні ремені
  • вантажні сітки
  • бар'єрні штанги, що фіксують вантаж
  • протиковзкі мати
  • додаткові аксесуари для фіксації вантажу


Алюмінієва рейка - це металева планка зі спеціальною перфорацією, що дозволяє швидко зафіксувати вантаж за допомогою сумісних з нею кілець-фітингів, стяжних ременів або бар'єрних штанг. Алюміній, з якого виготовлений виріб - це міцний і дуже легкий метал, абсолютно не схильний до корозії. Всі рейки мають можливість захисту, закриваючи пластиковими заглушками краї рейки, що перешкоджає зачепленню країв вантажів.


          


Для забезпечення надійного закріплення вантажу у кузові фургона призначені такелажні ремені. Основу ременя для такелажної рейки становить надзвичайно міцний матеріал поліестер, який витримує як великі навантаження, так і агресивне середовище та умови використання. Цей матеріал не стирається, легко чиститься та довго служить.

Спеціальний механізм — «тріскачка» (засувка з фіксатором) — дозволяє швидко затягнути ремінь, уникаючи провисання вантажу. При цьому сам механізм, виконаний з оцинкованої сталі, простий, довговічний та надійний.

Ми пропонуємо такелажні ремені для кріплення вантажу з гачками та кріпильним вухом сумісні з алюмінієвою рейкою, які доступні в довжинах від 3,5 до 12 метрів.


                


За допомогою бар'єрних штанг, що фіксують вантаж, можна розділити простір кузова на зони, притискати вантаж до того чи іншого борту і просто кріпити вантаж безпосередньо до штанги.

Конструкція штанг має спеціальний пружинний механізм, щоб захистити їх від зламів при трясці та полегшити встановлення.

Горизонтальні штанги для фіксації вантажу вимагають попередньої установки алюмінієвих рейок на бортах кузова.

Вертикальні штанги (підлога-стеля) передбачають наявність рейок кріплення на підлозі та стелі кузова. Монтуються без додаткових пристосувань.


  


Протиковзкі килимки, що полегшують фіксацію вантажів, які мають гладку поверхню. Збільшують тертя та зменшують навантаження на ремінь. Сучасна надійна сітка для фіксації вантажів у вантажному відсіку фургона зі знімними карабінами передбачає можливість використання із переміщенням по довжині кузова.


 


Ознайомитися з наборами на нашому сайті maison.com.ua в розділі КРІПЛЕННЯ та захист вантажу або за посиланням.


Якщо у Вас залишились питання або потрібна допомога, Ви можете зв'язатися з нами за телефоном.

 

Немає коментарів

Додати коментар