НОВИНИ

SORTIMO на IAA 2016 в Ганновері, Німеччина. Огляд


SORTIMO International Gmbh єдиний виробник у галузі оснащення мобільних сервісних фургонів, який з поглядом у майбутнє представив  вражаючі інноваційні продукти на 66 виставці IAA в Ганновері на IAA Commercial Vehicle Trade Fair 2016


Sortimo International GmbH представила вражаючі, інноваційні продукти на 66-ій виставці IAA у Ганновері, найбільшій виставці комерційних автомобілів по всьому світу. Нещодавно розроблені продукти, представлені лідером на ринку стелажних систем для фургонів, привернули до себе велику увагу відвідувачів. Ще раз SORTIMO здивував всю галузь зі світової прем'єри нового вантажного мотоцикла ProCargo СТ1 та рішення X-Unit. Крім того, що відвідувачі виявляють величезний інтерес до цифрової платформи матеріальних мобільних послуг. Крім того, надійне кріплення вантажу SORTIMO та висока якість, краш-тест, а також мобільні стелажні системи під конкретні марки різних виробників комерційних фургонів також були представлені.

ProCargo СТ1                  SORTIMO на IAA 2016 в Ганновере


SORTIMO на IAA 2016 в Ганновере

Довідка:

IAA 2016 – 66-а міжнародна виставка комерційного автотранспорту. Виставка відбувається з періодичністю раз на два роки, починаючи з 1987 року. На сьогоднішній день IAA є одним з найбільших заходів, що проводяться на території Європи у своїй галузі. В рамках виставки IAA 2016 будуть представлені лише найкращі та оригінальні легкові та вантажні автомобілі.


Виставка в Ганновері IAA 2016 (цього року проведення 22.09.2016 - 29.09.2016) -

одне з найбільших мотор-шоу у світі та провідна міжнародна бізнес-платформа у сфері комерційного транспорту – його виробництва, розробки новинок, утилізації застарілих автомобілів та ін.


На ній представлені транспортні засоби різної вантажопідйомності, трейлери, вантажні фургони, обладнання та технології, запчастини та аксесуари для обслуговування та ремонту транспорту, обладнання мобільного сервісу SORTIMO.

 

 

Немає коментарів

Додати коментар