НОВИНИ

Комплексне облаштування VW T6.1 стелажами Sortimo

Стелажні системи від Мейсон для мобільних майстереньОдним з перших проектів у новому році - Volkswagen Transporter T6.1. 

Побажання замовника - облаштувати авто для мобільного сервісу. Разом з нашими інженерами-конструкторами ми знайшли оптимальне рішення та погодили індивідуальне планування, яке включає систему стелажів Sortimo, підлогове покриття з 12мм фанери, LED-освітлення, набір охайного майстра: каністра з водою, диспенсер для мила, паперові рушники  та  інші необхідні аксесуари.


Полиці забезпечують достатньо місця для інструментів та витратних матеріалів у численних коробках BOXX. Лещата на виїзній основі, різноманітні тримачі для документів та інших матеріалів та затискач кейсів. Все має своє фіксоване місце. Вантажний простір ідеально організований,  матеріали, що транспортуються - акуратно та безпечно розміщені.


Перегляньте наш 3D-тур за посиланням і  Ви будете вражені тим, скільки всього ще можна  перевозити.


Всі наші 3D-тури можна переглянути тут. 


Зв ' яжіться з нами уже сьогодніщоб дізнатисяяк ви можете облаштувати свій фургонщоб виглядати так. 

Тел. 067 467 3022 або info@maison.com.ua


VW Transporter T6.1 обладнаний стелажами Сортимо  Облаштування автомобільними стелажами Sortimo від Мейсон  Облаштування автомобільними стелажами Sortimo від Мейсон

Автомобільні стелажі Sortimo від Мейсон - кращий вибір  Стелажні системи Sortimo від Мейсон - кращий вибір на ринку України  Облаштування автомобільними стелажами Sortimo від Maison

Немає коментарів

Додати коментар