НОВИНИ

NEW! Дообладнання фургонів для транспортування дронів

Дообладнання вашого фургона від Мейсон для перевезення агродронівСьогодні сучасне сільське господарство неможливо уявити без використання нових технологій - дронів, це дозволяє ще більше підвищити ефективність та продуктивність с/г підприємства.


Агродрони відкривають велетенські можливості для агросектору: роблять знімки з висоти, моніторять поля, створюють 3D-карти, сіють насіння, обприскують поля, вносять добрива, контролюють посіви та інше.  


Щоб транспортувати дрони для роботи в полях потрібен якісно та надійно обладнаний транспорт. Наші інженери-конструктори розроблять індивідуальний проект, спроектований саме під ваші потреби – перевезення одного чи двох дронів, надійно закріпивши їх у вантажному відсіку фургона.


Один з прикладів для вирішення задачі транспортування агродронів: наша команда спроектувала та облаштувала автофургон Volkswagen T6.1 згідно всіх вимог та побажань клієнта. Результатом роботи задоволені всі :)


Обладнаний VW T6 від Мейсон для транспортування агродронів  Обладнаний VW T6 від Мейсон для транспортування агродронів      Обладнаний VW T6 від Мейсон для транспортування агродронів  Обладнаний VW T6 від Мейсон для перевезення агродронів  Обладнаний VW T6 від Мейсон для транспортування агродронів  Обладнаний VW T6 від Мейсон для транспортування агродронів    

   

З питань проектування та виготовлення індивідуальних рішень облаштування фургона для вашого бізнесу звертайтесь до нас за тел. 067 467 3022 або залиште заявку на емейл: info@maison.com.ua

Немає коментарів

Додати коментар