НОВИНИ

NEW! Розширення асортименту: комплекти обшивки для нового Volkswagen Caddy Cargo

Чудова новина! Мейсон розширює асортимент обшивки комерційних автомобілів та вже у серпні для замовлення доступні комплекти обшивки для нового Volkswagen Caddy Cargo.


Всі наші комплекти виготовлені на власному фрезерувальному обладнанні з ЧПУ, що гарантує високу точність розмірів та  постійну якість.


Підлогове покриття виготовлене з водостійкої фанери, сірого кольору, товщиною 9 мм. Стінові та стельові панелі – з легкого та міцного пластику.

Комплект обшивки  2 в 1 виготовляється з попередньо підготовленими отворами для кріплення в стінових панелях, а підлогове покриття повністю повторює контур підлоги вантажного відсіку Volkswagen Caddy Cargo. Обшивка стін фургона закріплюється до кузова автомобіля спеціальними фіксаторами, заклепками, пластиковими кліпсами. Фанерна підлога встановлюється БЕЗ свердління КУЗОВА автомобіля.


Ми здійснюємо доставку нашої продукції кур’єрськими компаніями по всій території України в найкоротші терміни. За вашим бажанням є можливість безкоштовно забрати продукцію з нашого складу в м. Києві або замовити установку у нас в компанії.


Більше інформації на нашому сайті або звертайтеся до нас за тел. 067 467 30 21 і наші менеджери обов’язково дадуть відповідь на усі Ваші питання.


Комплект обшивки VW Caddy Cargo від МейсонКомплект обшивки VW Caddy Cargo від МейсонКомплекти обшивки від Мейсон для Caddy CargoКомплекти обшивки для Caddy Cargo від Мейсон

Обшивка стелі для Caddy Cargo від МейсонОбшивка стелі для Caddy Cargo від Мейсон - найкраще рішення

Облаштування підлоги для Caddy Cargo від Мейсон  Обшивка стін для Caddy Cargo від Мейсон

Немає коментарів

Додати коментар