НОВИНИ

Нове у виробництві! Комплекти обшивки для Mercedes-Benz Vito

Комплекти обшивки для Mercedes-Benz Vito від Мейсон


Чудова новина: Мейсон розширює асортимент обшивки комерційних автомобілів та вже у жовтні для замовлення доступні комплекти обшивки для нового Mercedes-Benz Vito L2.

Всі наші комплекти виготовлені на власному фрезерувальному обладнанні з ЧПУ, що гарантує високу точність розмірів та  постійну якість.


Підлогове покриття виготовлене з водостійкої фанери, сірого кольору, товщиною 9 мм та 12 мм. Стінові та стельові панелі – з легкого та міцного пластику. Захист колісних арок з надміцного пластику HDPE


Комплекти обшивки  виготовляються з попередньо підготовленими отворами для кріплення в стінових панелях, а підлогове покриття повністю повторює контур підлоги вантажного відсіку Mercedes Vito L2H1. Обшивка стін фургона закріплюється до кузова автомобіля спеціальними фіксаторами, заклепками, пластиковими кліпсами. Фанерна підлога встановлюється БЕЗ свердління КУЗОВА автомобіля.


Ми здійснюємо доставку нашої продукції кур’єрськими компаніями по всій території України в найкоротші терміни. За вашим бажанням є можливість безкоштовно забрати продукцію з нашого складу в м. Києві або замовити установку у нас в компанії.


Більше інформації на нашому сайті або звертайтеся до нас за тел. 067 467 30 21 і наші менеджери обов’язково дадуть відповідь на усі Ваші питання.


Комплекти обшивки від Мейсон для Mercedes Vito  Комплекти обшивки від Мейсон для Mercedes Vito  Комплекти обшивки від Мейсон для Mercedes Vito  Комплекти обшивки від Мейсон для Mercedes Vito  Комплекти обшивки від Мейсон для Mercedes Vito  Комплекти обшивки від Мейсон для Mercedes Vito

Немає коментарів

Додати коментар