НОВИНИ

Новий проект - задоволений клієнт!

Облаштування фургонів від Мейсон стелажами Sortimo

Що відрізняє наші фургони та сервісні транспортні засоби від інших?

Багаторічний досвід отриманий в галузі облаштування автомобілів та репутація, про яку ми піклуємось у кожному замовленні. 

Презентуємо Вам одразу 4 Mercedes-Benz Sprinter L2H2 облаштовані стелажами Sortimo, з вбудованими лещатами на поворотній основі, а також з інвертором змінного струму та розетками 220В. 


Ми вирішили показати вам візуальний ефект перетворення. Запрошуємо до перегляду нового 3D-туру  

    3D-тур Mercedes-Benz Sprinter


Перевірений стандарт автомобільних систем Sortimo Globelyst4 - забезпечує порядок, безпеку та гнучкість, а також покращують вашу організацію та продуктивність роботи.


Бажаєте замовити у своєму фургоні індивідуальну систему стелажів відповідно до ваших потреб?

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати індивідуальне рішення +38067 467 3022 або info@maison.com.ua


Облаштування фургонів від Мейсон - найкраще рішення для Вас  Облаштування фургонів від Мейсон - найкраще рішення для Вас  Облаштування фургонів від Мейсон - найкраще рішення для Вас  Облаштування фургонів від Мейсон - найкраще рішення для Вас  Облаштування фургонів від Мейсон - найкраще рішення для Вас та Вашого бізнесу  Облаштування фургонів від Мейсон - найкраще рішення для Вас та Вашого бізнесу  Облаштування фургонів від Мейсон - найкраще рішення для Вас та Вашого бізнесу  Облаштування фургонів від Мейсон - найкраще рішення для Вас та Вашого бізнесу

Немає коментарів

Додати коментар