НОВИНИ

NEW! Розширення асортименту: комплекти обшивки для Iveco Daily

Обшивка фургона Iveco DailyМейсон завжди дослухається до потреб наших клієнтів і ми розширюємо наш асортимент обшивки комерційних автомобілів. Відтепер ми виготовляємо комплекти обшивки для Iveco Daily.


Наші комплекти виготовлені на власному фрезерувальному обладнанні з ЧПУ, що гарантує високу точність розмірів та  постійну якість.


Підлогове покриття - водостійка фанера, сірого кольору, товщиною 12 мм.

Стельові панелі – легкий та міцний пластик, товщиною 4,8 мм.

Стінові панелі - пластик, товщиною 4,8 мм або ламінована фанера чи без покриття, товщиною 5 мм.


Є можливість встановлення захисту колісних арок, перегородки та фронтальної панелі, яка захищає заводську перегородку від пошкоджень.


Комплект обшивки  2 в 1 виготовляється з попередньо підготовленими отворами для кріплення в стінових панелях, а підлогове покриття повністю повторює контур підлоги вантажного відсіку Iveco Daily. Обшивка стін фургона закріплюється до кузова автомобіля спеціальними фіксаторами, саморізами, заклепками, пластиковими кліпсами. Фанерна підлога встановлюється БЕЗ свердління КУЗОВА автомобіля.


Ми здійснюємо доставку нашої продукції кур’єрськими компаніями по всій території України в найкоротші терміни. За вашим бажанням є можливість безкоштовно забрати продукцію з нашого складу в м. Києві або замовити установку в Мейсон.


Більше інформації на сайті. Або звертайтеся до нас за тел. 067 467 30 21 і наші менеджери обов’язково допоможуть вам.


Обшивка Iveco Daily Обшивка фургона Iveco Daily Обшивка фургона Івеко Дейлі

Обшивка фургона Iveco Daily  Обшивка вантажного відсіку Iveco Daily  Підлогове покриття Iveco Daily  Обшивка вантажного відсіку Iveco Daily  Обшивка фургона Iveco Daily  Обшивка фургона Iveco Daily  Обшивка фургона Iveco Daily   Обшивка комерційного авто Iveco Daily  Обшивка фургона Iveco Daily

Немає коментарів

Додати коментар