НОВИНИ

Перегородка в комерційному фургоні

Конструкція комерційного фургона передбачає можливість розширення салону водія (подвійна кабіна, дубль-кабіна) за рахунок розділення вантажного простору цільнометалевого фургона на пасажирський салон і вантажний відсік (вантажопасажирський варіант).


Якщо вам необхідно розділити ці два простори, фанерні перегородки, виготовлені компанією Мейсон, допоможуть вирішити цю задачу. Розширення салону (подвійна кабіна, дубль-кабіна) відбувається за рахунок розміщення перегородки між С-стійками за бічними розсувними дверима.


ПЕРЕВАГИ перегородки від MAISON®:


  • Невисока вартість
  • Виготовлена з одного цільного елемента
  • Знижує шум з вантажного відсіку
  • Вантажний відсік має привабливий вигляд
  • Легко очищується
  • Стійка до ударів


Перегородка вантажного відсіку фургона – це  ідеальне поєднання перевезення вантажів та пасажирів в одному автомобілі.


Перегородка від Мейсон - вигідне рішення для вашого фургона   Перегородка від Мейсон - гарантія якості та надійності   Перегородка від компанії Мейсон - якісно та надійно


Використання розширеної кабіни (подвійна кабіна) ідеально підходить для: перевезення будівельних бригад, спеціалізованого транспорту (лабораторії, командирські мобільні місця, демонстраційний фургон, мобільні операторські), командних технічних служб (авторалі та мотокрос), туристичних кабін та інших.


Перегородка фургона з одного цільного елемента контурно-фрезерована за допомогою власного обладнання з ЧПУ.


Перегородка відокремлює пасажирський салон від вантажного відсіку по С-стійціЦе дозволить підтримувати чистоту і належний порядок у вантажному відсіку фургона вцілому, також обмежить переміщення вантажу і товарів і запобігатиме потраплянню їх у пасажирський салон.

Є можливість індивідуального замовлення перегородки з:


  • оглядовим вікном (завжди будете мати можливість контролювати, що відбувається у вантажному відсіку);
  • теплоізоляційним тканинним покриттям з боку салона (допомагає зберегти тепло в кабіні водія, забезпечує чистоту і комфорт);
  • алюмінієвими рейками для кріплення (це дозволить додатково закріпити вантаж і безпечно його транспортувати).

Матеріал: водостійка фанера товщиною 16мм, ламінована з обох сторін.


Для індивідуального виготовлення доступні такі товщини:  12мм, 16мм та 18мм (за наявності матеріалу).


У комплект поставки входить перегородка, виготовлена саме для вашого типу автомобіля за допомогою обладнання з ЧПУ. Закріплення перегородки в авто здійснюється покупцем на власний розсуд і за допомогою власних матеріалів для кріплення.

 

Компанія Мейсон має багаторічний досвід виробництва і дообладнання легких комерційних фургонів різних моделей. Замовляйте дообладнання кузова комерційного фургона (підлога, стіни, накладки арок, стелю, перегородки, стелажні системи і багато іншого) самостійно на сайті компанії в розділі Каталог товарів або зв'яжіться з фахівцем компанії по телефону +38067 467 3021


Немає коментарів

Додати коментар