НОВИНИ

Підписатися на RSS
2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 За весь час


Індивідуальний проект – це завжди новий виклик для нас. Даний проект показує як ми втілюємо в життя індивідуальне рішення,  спеціально розроблене для потреб клієнта з персональними розмірами та конфігурацією.


Вам необхідно обладнати ваш фургон місцем для зберігання інструментів або деталей, створити зручні робочі зони, професійно спланувати вантажний простір – варто скористатися нашою пропозицією - виготовлення якісних та економічних фанерних стелажів.

Mercedes-Benz Sprinter обладнаний стелажами Сортимо від Мейсон


Мейсон пропонує перетворення вашого авто в професійно організований сервісний автомобіль найвищого класу, обладнавши його автомобільними модульними стелажами SORTIMO, які вже адаптовано для установки в Ваш фургон.

Mercedes-Benz Sprinter дообладнаний стелажами Сортимо від Мейсон

Що відрізняє наші фургони та сервісні транспортні засоби від інших?

Багаторічний досвід отриманий в галузі облаштування автомобілів та репутація, про яку ми піклуємось у кожному замовленні. Презентуємо Вам одразу 4 Mercedes-Benz Sprinter L2H2 облаштовані стелажами Sortimo, з вбудованими лещатами на поворотній основі, а також з інвертором змінного струму та розетками 220В. 

Renault Master облаштований фанерним стелажем від Мейсон

Задоволення потреб наших клієнтів для нас у пріоритеті. В ці спекотні дні до нас звернувся клієнт для облаштування Renault Master та замовив комбінований фанерний стелаж зі столом  - найкраще рішення за доступною ціною. 


Всі найновіші та найсучасніші рішення зібрані в новому каталозі продукції МЕЙСОН. Каталог містить оновлений асортимент матеріалів для облаштування фургонів,  їх детальні описи,  особливості та переваги, галузі застосування. Ми розробили нашу продукцію так, щоб найкращим чином задовольнити всі потреби наших вибагливих клієнтів.