НОВИНИ

Підписатися на RSS
2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 За весь час

Стелажні системи Sortimo від Мейсон - найкраще рішення для мобільного сервісу


Одним з перших проектів у новому році - Volkswagen Transporter T6.1. Побажання замовника - облаштувати авто для мобільного сервісу. Разом з нашими інженерами-конструкторами ми знайшли оптимальне рішення ...


Індивідуальний проект – це завжди новий виклик для нас. Даний проект показує як ми втілюємо в життя індивідуальне рішення,  спеціально розроблене для потреб клієнта з персональними розмірами та конфігурацією.


Вам необхідно обладнати ваш фургон місцем для зберігання інструментів або деталей, створити зручні робочі зони, професійно спланувати вантажний простір – варто скористатися нашою пропозицією - виготовлення якісних та економічних фанерних стелажів.

Mercedes-Benz Sprinter обладнаний стелажами Сортимо від Мейсон


Мейсон пропонує перетворення вашого авто в професійно організований сервісний автомобіль найвищого класу, обладнавши його автомобільними модульними стелажами SORTIMO, які вже адаптовано для установки в Ваш фургон.

Mercedes-Benz Sprinter дообладнаний стелажами Сортимо від Мейсон

Що відрізняє наші фургони та сервісні транспортні засоби від інших?

Багаторічний досвід отриманий в галузі облаштування автомобілів та репутація, про яку ми піклуємось у кожному замовленні. Презентуємо Вам одразу 4 Mercedes-Benz Sprinter L2H2 облаштовані стелажами Sortimo, з вбудованими лещатами на поворотній основі, а також з інвертором змінного струму та розетками 220В. 

Renault Master облаштований фанерним стелажем від Мейсон

Задоволення потреб наших клієнтів для нас у пріоритеті. В ці спекотні дні до нас звернувся клієнт для облаштування Renault Master та замовив комбінований фанерний стелаж зі столом  - найкраще рішення за доступною ціною.