НОВИНИ

Підписатися на RSS
2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 За весь час

Що відрізняє наші фургони та сервісні транспортні засоби від інших?

Багаторічний досвід отриманий в галузі облаштування автомобілів та репутація, про яку ми піклуємось у кожному замовленні. Презентуємо Вам одразу 4 Mercedes-Benz Sprinter L2H2 облаштовані стелажами Sortimo, з вбудованими лещатами на поворотній основі, а також з інвертором змінного струму та розетками 220В. 

Renault Master облаштований фанерним стелажем від Мейсон

Задоволення потреб наших клієнтів для нас у пріоритеті. В ці спекотні дні до нас звернувся клієнт для облаштування Renault Master та замовив комбінований фанерний стелаж зі столом  - найкраще рішення за доступною ціною. 


Всі найновіші та найсучасніші рішення зібрані в новому каталозі продукції МЕЙСОН. Каталог містить оновлений асортимент матеріалів для облаштування фургонів,  їх детальні описи,  особливості та переваги, галузі застосування. Ми розробили нашу продукцію так, щоб найкращим чином задовольнити всі потреби наших вибагливих клієнтів.Здійсніть віртуальну подорож та загляньте в Ford Custom L1H1, Ford Transit 2T L2H2, Renault Master L3H3 або Mercedes-Benz Sprinter L2H2, які обладнані стелажами Sortimo для вашої ефективної роботи, а також подивіться інтер'єр фургона VW Crafter L3H3. Замовте комплект обшивки фургона та стелажі Sortimo від компанії Мейсон і отримайте ідеальне рішення для вашого комерційного автомобіля.

Фронтальна панель для фургона від компанії Мейсон                                                                      

Фронтальна панель - важливий елемент безпеки, завданням якого є амортизація вантажу при гальмуванні та в разі зіткнення. Це захист від пошкоджень для заводської перегородки (з боку вантажного відсіку), що відокремлює вантажний простір фургона від пасажирського.

Захист колісних арок від Мейсон

Комплексне рішення обшивки комерційного автомобіля ідеально доповнюється останнім і необхідним елементом - захистом колісних арок.