НОВИНИ

Захист колісних арок

Комплексне рішення обшивки комерційного автомобіля ідеально доповнюється останнім і необхідним елементом - захистом колісних арок.


пластикові накладки на арки фургона від компанії Мейсон


Захист колісних арок (накладки) виготовлені з високоякісного пластика, поліетилену високої міцності (HDPE) та ідеально відповідають формі колісних арок, щоб ефективно захищати їх від ударів, при цьому економиться робочий простір в порівнянні зі звичайними фанерними колісними арками. Крім того, HDPE - набагато легший матеріал за фанеру, що забезпечує ефективний захист, який практично не знижує корисне навантаження транспортного засобу. Матеріал дуже довговічний, адаптований до низьких температур, до -50 ° С і придатний для подальшої переробки.


Пластикові накладки не тільки покращують зовнішній вигляд кузова вашого фургона, а й захищають його арки від ударів і подряпин, особливо при проведенні вантажно-розвантажувальних робіт, тим самим, збільшуючи вартість вашого фургона при його перепродажу.


Переваги пластикових арок з HDPE від Мейсон:

 легкий і дуже міцний матеріал

 захист ідеально відповідає формі колісної арки: економія місця

 швидка і проста установка

 сріблястий колір - зменшує видимість пилу і бруду

схема установки пластиковых арок для вашего фургона от Мейсон

Комплект складається з лівої і правої накладки. У деяких моделях вони можуть бути не симетричними. Підходять до конкретної моделі.


Пластикові арки від компанії Мейсон доступні для замовлення для таких моделей фургонів:

Citroen Jumper, Citroen Jumpy; 

Mercedes-Benz Sprinter, Mercedes-Benz Vito;

Opel Vivaro, Peugeot Boxer, Renault Trafic, Renault Master;

Toyota Expert, Toyota Proace, Ford Transit, Fiat Ducato; 

Volkswagen Crafter, Volkswagen Transporter, Volkswagen Caddy Combi.


Замовте свій набір пластикових арок прямо зараз. Виберіть доступну модель на нашому сайті www.maison.com.ua в розділі Каталог товарів або замовте у наших спеціалістів за тел. +38 (067) 467-3021


пластикові арки для Citroen Jumper, Fiat Ducato, Peugeout Boxer від Мейсон пластикові арки для Volkswagen Transporter T6 від Мейсон пластикові арки для Volkswagen Transporter T6 пластикові арки для Volkswagen Caddy пластикові арки Citroen Jumpy, Peugeot Expert від Мейсон пластикові арки Renault Master, Opel Movano від Мейсон пластикові арки Renault Master, Opel Movano від Мейсон пластикові арки MAN TGE від Мейсон пластикові арки Volkswagen Crafter New від Мейсон пластикові арки Volkswagen Crafter New від Мейсон 

Google

Немає коментарів

Додати коментар