СПІВПРАЦЯ

  


   Запрошуємо до взаємовигідної співпраці організації та компанії, які надають послуги зі встановлення додаткового обладнання для комерційного транспорту.


   Компанія MAISON ™ - виробник захисної обшивки стелі, стін, підлогового покриття вантажного відсіку та захисту колісних арок для комерційного транспорту з водостійкої фанери та міцного пластику.

Ми є першим і єдиним в Україні виробником захисної обшивки вантажного відсіку для комерційного транспорту і зарекомендували себе як надійний партнер.

 

   Політика діяльності компанії чітко орієнтована на досягнення високої якості виробленої продукції. На підприємстві працює система внутрішнього контролю якості продукції на всіх етапах її виробництва. Злагоджена робота всіх підрозділів компанії дозволяє нам створити найвигідніші умови для співпраці.

 

    Для Вашої зручності пропонуємо Вам заповнити анкету-заявку про співпрацю. На підставі отриманих від Вас даних, після проведення телефонних переговорів з представником Вашої компанії буде прийнято рішення про можливість побудови довгострокових партнерських відносин і призначення спеціальних цін на захисну обшивку вантажного відсіку MAISON ™ для комерційного транспорту.

 

Анкета-заявка на співробітництво (скачати)

 

 5 найвигідніших переваг для побудови довгострокових партнерських відносин:

 

  1. Найширший асортимент захисної обшивки - це можливість задовольнити різноманітні запити Ваших клієнтів, заощадивши час і гроші на пошук рішення по установці надійного захисту вантажного відсіку.
  2. Обшивка виготовляється з різних видів матеріалу - навіть самих перебірливих клієнтів зможете зробити своїми постійними замовниками.
  3. Якість виготовлення продукції - в компанії MAISON ™ існує внутрішній контроль якості виготовлених виробів на кожному етапі проходження замовлення.
  4. Виготовлення та відвантаження Ваших замовлень в найкоротші терміни - збільшує оперативність і зводить до мінімуму час очікування Вашого замовлення, це запорука Вашого успіху.
  5. Оптимальні ціни на продукцію - купуючи у виробника, Ви не переплачуєте посередникам і при виконанні мінімального плану закупівель отримуєте можливість заробити додаткову знижку - це дуже вигідні умови співпраці, можливість заробляти гроші.

 

 Ми завжди раді бачити Вас в якості наших постійних клієнтів!