Угода користувача

ТОВ «МЕЙСОН»

Угода користувача

від 17.07.2018

Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт. Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами послуг з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами даної Угоди.

1. Терміни, які використовуються в тексті Угоди, мають таке значення:


Сайт - це сайт https://maison.com.ua.

Адміністрація - адміністрація сайту

Користувач - особа, яка переглядає інформацію на Сайті і / або замовляє та / або отримує Товари з використанням інструментів Сайту. Одержувач і Платник є Користувачами.

Інтернет магазин - інтернет магазин https://maison.com.ua

Сервіси - інтерактивні сервіси сайту.

2. Умови використання сайту https://maison.com.ua

2.1. Дана угода користувача (іменоване надалі Угода) є публічним договором веб-сайту https://maison.com.ua (далі – Сайт) між Адміністрацією сайту і фізичною або юридичною особою (іменованим надалі Користувач) та регламентує умови користування сайтом https://maison.com.ua.

2.1.1. Пропозиції та інформація на сайті носить виключно інформаційний характер і не є публічною офертою.

2.1.2. Всі користувачі можуть переглядати зміст Сайту, ознайомлюватися з інформацією і матеріалами, іншими даними, розміщеними на ньому. Користуватися Сервісами Сайту, в тому числі оформляти замовлення на сайті, або з особистого кабінету, залишати коментарі.

2.1.3. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Користувачем.

2.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична або юридична особа, коли-небудь здійснила доступ до Сайту, особи яка замовляє та / або отримує послуги з використанням інструментів Сайту. Добровільно: оформляючи Замовлення на Сайті, або реєструючись за допомогою облікових записів в соціальних мережах, або проставляючи галочку у відповідному полі на сайті https://maison.com.ua перед заповненням своїх персональних даних Користувач дає свою згоду Адміністрації на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення ) зазначених їм даних.

У разі надання недостовірної інформації при реєстрації на Сайті, або іншого порушення цих Правил, користувачеві може бути відмовлено в користуванні Сервісами.

2.3. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, вважається, що Користувач приєднався до цієї Угоди. Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів / послуг з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами даної Угоди.

Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.

Користувач також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА», іншим транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям, будь-яким Банкам і / або фінансовим установам, і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту.

2.4. Користувачі мають право переглядати і завантажувати інформацію і матеріали з сайту тільки для особистого некомерційного використання за умов повного дотримання законодавства в сфері охорони інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України. Заборонено комерційне та / або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на Сайті. Будь-яке використання матеріалів, інформації, інших даних Сайту на інших сайтах без згоди правовласника заборонено.

2.5. Угода передбачає взаємні права та обов’язки Користувача і Адміністрації Сайту за наступними пунктами:

- порядок  використання Сайту,

- Політика конфіденційності,

- обмеження відповідальності Адміністрації сайту,

- інші умови.

3. Порядок використання Сайту

3.1. Сайт є сайтом з продажу інформаційних послуг (обробка даних, веб-розробка, настройка веб-сайтів).

3.2. Сайт https://maison.com.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати в суспільних чи комерційних цілях. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп’ютерних мережах забороняється.

3.3. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Сайт розсилки, з яким взаємодіє Адміністрація сайту залишає за собою право розсилки акційних пропозицій на ваш e-mail, вказаний в замовленні, або залишений в якості підписки на сайті. Якщо ви не хочете отримувати інформативні повідомлення про наші акції, відпишіться від розсилки зателефонуйте нашому менеджеру і попросіть відписати вас від розсилок. При відмові ми зобов’язуємося виключити Вашу електронну адресу з e-mail-розсилки.

3.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи або з будь-якої іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, в разі якщо це звернення є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, є дискримінацією людей по будь-якою ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство про захист інформації, про захист персональних даних.

4. Персональна інформація Користувача

4.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Беручи це угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту щодо захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов’язану з переданими Користувачем даних, з метою надання відповідних послуг.

4.2. Адміністрація сайту зобов’язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно, в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачу.

4.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, а саме ім’я, прізвище, по батькові, адреса та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані-файли cookies, інформація про з’єднання і системна інформація.

4.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв’язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану внаслідок такого доступу.

4.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт https://maison.com.ua інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), в маркетингових або дослідницьких цілях, а також інших цілях, що не суперечать положенням чинного законодавства обробки інформації.

4.6. Користувач відповідає особисто за збереження своїх логіна і пароля, інших реєстраційних даних для входу на Сайт. Передача користувачем своїх логіна і пароля, інших реєстраційних даних третім особам забороняється. У разі втрати логіна, пароля або інших реєстраційних даних, користувач зобов'язується дотримуватися інструкцій, прописаним на Сайті для їх відновлення. У разі неможливості відновлення реєстраційних даних згідно з інструкціями, користувач повинен звернутися до Адміністрації.

5. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

5.1.Указанние в Пропозиції умови є попередніми умовами придбання послуги та носять виключно інформаційний характер.

5.2. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті, не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність поданої на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали сайту надаються «як є», без будь-яких гарантій (як явних, так і маються на увазі).

5.3. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігається на Сайті інформації.

5.4. Адміністрація сайту в будь-який час без повідомлення користувачів може вносити зміни в цю Угоду, а також в Сервіси, характеристики, матеріали і послуги, будь-які інші дані, що розміщені на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Адміністрація сайту не зобов’язується оновлювати матеріали сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.

5.5. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.

5.7. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за висловлювання Користувача, які містить цей сайт https://maison.com.ua.

5.8. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв’язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

5.9. Адміністрація сайту ні при яких обставинах не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказівку Користувачем своїх даних при заповненні та передачі через форми заявок, форми зворотного зв’язку персональних даних Користувача.

5.10. При виникненні проблем у використанні сайту https://maison.com.ua, незгоду з конкретними розділами Угоди або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, інформації образливого характеру, будь-який інший неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту https://maison.com.ua, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт некоректної інформації, а також при необхідності обмежити або припинити організацію з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.

5.11. У зв’язку з вищевикладеним Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють, згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

6. Інші умови.

6.1. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

6.2. Сайт є об’єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства країни з якої звертається Користувач про права інтелектуальної власності.

6.3. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах справжнього сайту, є власністю їх відповідних власників.

6.4. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.

6.5. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

6.6. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві Адміністрацією сайту.

Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Користувачем.

6.7. Користувачі мають право переглядати і завантажувати інформацію і матеріали з сайту тільки для некомерційного використання за умов повного дотримання законодавства в сфері охорони інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України. Заборонено комерційне та / або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на Сайті. Будь-яке використання матеріалів, інформації, інших даних Сайту на інших сайтах без згоди правовласника заборонено.

6.8. Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту в разі порушення будь-ким з Користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав які охороняються відповідно до законодавства.

6.9. Ця Угода може бути змінена та / або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

6.10. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства країни з якої звертається Користувач. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства країни з якої звертається Користувач.

6.11. Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.

6.12. Дане положення діє без обмеження терміну дії.

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.