Блог

Автомобіль сервісної служби

Компанія МЕЙСОН пропонує до Вашої уваги продовження серії статей про додаткове обладнання для вантажного відсіку комерційних автомобілів.


автомобіль сервісної служби

Навіщо потрібен мобільний сервіс компанії?

Навіщо потрібен сервісний автомобіль компанії?

Навіщо взагалі потрібен якісний сервіс компанії?


Якісний сервіс – це час швидких рішень, економії часу та витрат і одночасно функціональності та мобільності у всьому. Кожна компанія, що поважає себе, продає техніку, промислове обладнання, яке вимагає певного технічного обслуговування, перш за все піклується про рівень сервісного обслуговування. Такий напрямок компанії реалізовують виїзні мобільні бригади служби сервісу, оснащені сервісним автомобілем.


Найбільш затребуваним напрямком у сервісному обслуговуванні aftermarket service є, звичайно ж, виїзна мобільна сервісна служба, основним елементом якої є сервісний фургон або так званий автомобіль "технічка", оснащений усім необхідним обладнанням для швидкого вирішення завдань, поставлених сервісною службою.


Використовуючи з цією метою мобільний сервісний фургон  є можливість надати послугу швидко, якісно, ​​опинившись «у потрібний час, у потрібному місці», і головне, з необхідним набором інструментів. Але не все так просто, як здається на перший погляд. Тільки уявіть, швидкий і функціональний фургон, в якому інструменти недбало розкладені по ящиках, що ковзають під час поїздки, або ще гірше – просто розкидані. Це страшний сон як для того, хто використовуватиме цей фургон, так і для того, хто користуватиметься його послугами. Набагато зручніше буде, якщо кожен інструмент матиме своє місце у функціональному та компактному стелажі. Але, на жаль, самостійно професійно обладнати свій автомобіль таким чином, не так легко.

сервісний автомобіль, автомобіль для мобільного сервісу   обладнання для пересувної авторемонтної майстерні   алюмінієвий стелаж для сервісного автомобіля


Наша компанія пропонує чудове рішення для таких випадків. Для того, щоб Ваш абсолютно порожній автомобіль перетворився на професійно організований сервісний автомобіль найвищого класу, ми пропонуємо сучасне обладнання німецького виробника компанії SORTIMO - автомобільні модульні стелажі, які вже адаптовані для встановлення у Ваш фургон. Великий асортимент необхідного функціонального обладнання, ящиків та кейсів L-BOXX, різноманітних аксесуарів Sortimo дозволить раціонально використати вантажний простір автомобіля, підбираючи елементи конструкції з урахуванням індивідуальних потреб.


Сервісний автомобіль – це не просто швидка допомога у форс-мажорній ситуації, це ще й зручний функціональний додаток для справжнього спеціаліста - раціональне використання вантажного простору та можливість завжди мати повний комплект необхідних інструментів, що знаходяться на своїх місцях.


Автомобільні стелажі для сервісного фургона виготовлені з високоякісних сучасних матеріалів і в різних конфігураціях для зручності сервісного інженера. Вони прослужать тривалий час. Справлять враження серйозної та надійної компанії. Безліч різних відсіків та полиць дозволить помістити в такий стелаж різноманітні інструменти, від великого електро- та ручного інструменту до дрібниих деталей для кріплення.


Маючи в своєму арсеналі такий сервісний фургон з автомобільними стелажами Sortimo - Ви завжди будете впевнені в якості та швидкості послуг сервісу, що надає Ваша компанія, збереженні обладнання та позитивних відгуках постійних клієнтів.


алюмінієвий стелаж для сервісного автомобіля СТО   автостеллажи для мобильного сервиса стеллажи для мобильного сервиса, автомобильные модули для передвижных СТО   автомобиль сервисной службы

оборудование автомобиля сервисной службы   автомобиль сервисной службы   передвижная мастерская сервисной службы

автомобильная алюминиевая стеллажная система   алюминиевый стеллаж для сервисного автомобиля автомобильный алюминиевый стеллаж   автомобиль для сервисной службы, автомобиль техничка

сервисный автомобиль, автомобиль передвижной бригады выездного сервиса   стелаж фургона автомобиля сервисной службы   автостелаж для автомобіля пересувного сервісу

автомобильные модули для передвижных бригад, автомобильные модули для передвижных служб сервиса

Немає коментарів

Додати коментар