MAISON - є першим і єдиним виробником комплектів обшивки фургонів в Україні з 2012 року. Висока якість та високий рівень нашої роботи - це знак нашої репутації про те, що свідчать щирі відгуки наших шановних клієнтів. Ми єдина компанія, комплекти обшивки якої продаються в мережі понад 100 автоцентрів по всій Україні. Мейсон виробляє комплекти захисту вантажного відсіку для найпоширеніших моделей комерційних автомобілів, включаючи підлоги, стінові та стельові панелі, накладки на колісні арки, а також металеві та фанерні стелажі для фургонів. 

 

МЕЙСОН – це більше, ніж просто компанія з обшивки фургонів. Ми використовуємо інновації, досвід та великі експлуатаційні можливості, щоб допомогти вам досягти свого максимального потенціалу. Ми є лідером в галузі переобладнання комерційних авто та пропонуємо вам повний комплекс послуг від 3D-проектування до реалізації, використовуючи наш великий досвід і професіоналізм.


МЕЙСОН є єдиним офіційним імпортером німецьких компаній SORTIMO International GmbH та con-pearl GmbH в Україні.


Ми пропонуємо також індивідуальне переобладнання комерційних фургонів для різних сфер бізнесу. Наприклад, автомобільні стелажні системи з металу чи автомобільні стелажі з фанери, переобладнання вантажного фургона у вантажопасажирський - трансформація шляхом розширення кабіни для перевезення мобільних сервісних бригад, а також у пасажирські фургони до 9 місць.

Перегляньте наш   Каталог    відгуки клієнтів, а також  3D-тури наших проектів та Галерею

Мейсон - переобладнання фургонів, обшивка вантажного відсіку, стелажні системи

Переобладнання фургонів у вантажопасажирські, пасажирські від Мейсон

Мейсон - переобладнання фургонів, мобільні майстерні, демонстраційні та сервісні авто