Спосіб оплати

Оплата за нашу продукцію здійснюється лише у національній валюті в безготівковій формі, у найбільш зручний спосіб розрахунку для підприємств з ПДВ і для приватних осіб. 

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним чином: після оформлення замовлення на нашому сайті, менеджер магазину надсилає Вам рахунок-фактуру електронною поштою, який Ви зможете оплатити у касі відділення будь-якого банку, через ваш клієнт-банк або з розрахункового рахунку Вашої компанії. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Пакування і доставка

Ми надійно пакуємо та відправляємо комплекти захисту вантажного відсіку фургона для самостійного монтажу по всій Україні.

Стандартне пакувальне рішення для підлогового покриття, облицювання стін та стелі, захисту колісних арок - компактне і добре захищене в картонній упаковці.

Кожна упаковка комплекту обшивки містить деталі певного набору, включаючи всі аксесуари, необхідні для кріплення, а також інструкцію з монтажу.

Ми також можемо поставляти індивідуальні рішення - суцільні підлоги (з одного цільного листа фанери), облицювання стелі та стін, захист колісних арок, а також фанерні стелажі.

Ми здійснюємо доставку нашої продукції кур'єрськими компаніями в будь-яку точку України в найкоротші терміни. Якщо вам потрібен один, два або більша кількість комплектів, ми запропонуємо краще рішення для вас. Розміри комплектів оптимізовані, щоб забезпечити зручність при транспортуванні та установці. Всі необхідні аксесуари і матеріали для кріплення входять до складу комплектів.

У вартість доставки Новою Поштою включено послугу "Обрешетування", згідно правил і тарифів компанії.

За бажанням клієнта є можливість безкоштовно забрати продукцію з нашого складу в м.Києві.

"Нашою перевагою є ваша можливість заощадити свій час, замовляючи продукцію MAISON® і послуги з її монтажу, через розгалужену мережу наших надійних партнерів     -   автоцентрів, які присутні в кожному регіоні України" 

З повагою, Команда МЕЙСОН