SORTIMO

каталог товарів

Компанія Мейсон є офіційним імпортером SORTIMO в Україні.                                          Каталоги SORTIMO


SORTIMO (Німеччина) є провідним виробником стелажних систем і мобільних транспортних рішень.


Кейси і бокси, багажники та сходи, системи кріплення вантажів, полиці, ніші, ящики, мобільні верстаки - ось далеко не повний перелік продукції SORTIMO, що дозволяє напрочуд компактно і максимально зручно облаштувати будь-які виїзні мобільні бригади.


Протягом більше 40 років, SORTIMO успішно розробляють, виготовляють і продають спеціально адаптовані стелажні системи для фургонів. На додаток до стелажних систем з полицями для всіх легких комерційних автомобілів, SORTIMO виробляє BOXXes і кейси для промисловості, сервісних служб і торгівлі.


Завод SORTIMO Офісна будівля SORTIMO


Компанія має головний офіс і свій єдиний виробничий комплекс в Німеччині і нараховує  близько 1000 співробітників по всьому світу. Більше 2 000 найменувань продуктів високої якості доступні сьогодні кожному клієнту, з будь-якої галузі. З 9 філіями та 24 станціями Sortimo по всій Німеччині, а також присутністю в 35 країнах, SORTIMO має міжнародну орієнтацію.Нашим клієнтам разом з Мейсон тепер доступне будь-яке автомобільне обладнання SORTIMO в Україні.


Пропонуємо Вам відвідати наш шоурум в м.Києві з представленими демонстраційними зразками продукції SORTIMO за адресою компанії Мейсон: вул. Тепловозна, 18, корпус "д" (заїзд за готелем Рейкарц / "Reikartz Hotel Management".


автомобільні стелажі sortimo globelyst  обладнання для пересувних мобільных майстерень автомобільні стелажні системи від МейсонЗ найкращими побажаннями,


команда МЕЙСОН